Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

Hilton Honors Her Gün 2.000 Puan Bonus Promosyonu

Bu Hilton Honors™ promosyonunun adı nedir?
"Her gün 2.000 Puan"

Kampanya nedir?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi boyunca gerçekleştirdikleri tüm konaklamalar için gecelik 2.000 Honors Bonus Puan kazanırlar. Bu teklif ile Kampanya Dönemi sırasında kazanılabilecek toplam Bonus Puanlarda sınırlama yoktur.

"Her Gün 2.000 Puan" Hilton Honors promosyonu için Kampanya Dönemi hangi tarihler arasındadır?
1 Şubat 2017 - 30 Nisan 2017 ("Kampanya Dönemi")

Geçerli konaklama nedir?
Geçerli konaklama (uygun konaklama), Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'nın Puan Biriktirme başlığı altındaki 3. maddede tanımlanmaktadır.

Bu promosyondan Bonus Puan kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda MyWay™ Kazanım Şekli Seçeneğimi değiştirmeli miyim?
Hayır. Bununla birlikte, promosyon süresince kazanabileceğiniz puan miktarını en yüksek seviyeye çıkarmak için en doğru tercih, Hilton Honors Puanları ve Puanlar'ı seçmeniz olacaktır.

Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. Hilton Honors üyeleri, HiltonHonors.com/BonusPromotion/tr adresinden promosyona kayıt olmalıdırlar.

Hilton Honors üyesi değilim; bu promosyona katılabilir miyim?
Evet. Hilton Honors programına ücretsiz olarak katılabilir, promosyona kayıt olabilir ve anında katılma hakkı kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, HiltonHonors.com/BonusPromotion/tr adresini ziyaret edip Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda promosyona kayıt olmak için gerekli adımları takip etmektir.

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
Herkesin en güncel Hüküm ve Koşullardan haberdar olması için bunları HiltonHonors.com/BonusPromotion/tr adresindeki web sitesinde yayınlıyoruz.

Promosyona hangi Hilton Honors markaları katılıyor?
Promosyona katılan tüm Hilton Honors markaları: Conrad Hotels & Resorts, Curio Collection, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton.

Tüm fiyatlar bu kampanyaya dâhil mi?
Hayır. Uygun olmayan fiyatların bir listesini Hilton Honors Hüküm ve Koşullar kısmında bulabilirsiniz: Puan Biriktirme ile ilgili 3. maddeden ulaşabilirsiniz.

Zaten rezervasyonum varsa bu kampanya için geçerli sayılır mı?
Evet, üye otelden çıkış yapmadan önce kampanyaya kaydolduğu sürece rezervasyon kampanya için uygun bir hale gelecektir. Rezervasyonun ne zaman yapıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi kapsamındaki gecelerde kayıtlı olan tüm misafirlerimiz kampanya bonusundan yararlanacaklardır.

1 Şubat 2017'den önce giriş yaptırır veya 30 Nisan 2017'den sonra çıkış yaptırırsam yine de bu konaklama için kredi kazanır mıyım?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, sadece Kampanya Dönemi içinde gerçekleştirilen uygun konaklamaları için puan kazanacaklardır.

Kampanya Dönemi dâhilinde, kampanyaya kaydolmadan ÖNCE tamamladığım konaklamalar için "Her Gün 2.000 Puan"  kampanyası ile Bonus Puan kazanabilecek miyim?
Hayır. "Her Gün 2.000 Puan" promosyonu kapsamında yalnızca otelden çıkış yapmadan önce kampanyaya kaydolan üyeler, Kampanya Dönemi süresince konakladıkları gecelerden Bonus Puan kazanacaklardır.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

Ailemle birlikte aynı anda iki odaya sahipsem ve her ikisi için de ödeme yaparsam, bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi?
Her iki odanın geçerli ödemelerinin tek bir fatura ile ödenmesi halinde, Üye konaklama başına en fazla iki oda için Taban Puan kazanabilir. Taban Puanlar, her iki oda için yapılan tüm geçerli fatura ödemeleri için kazanılır. Honors Pazarlama Ortağı Bonus Puanları ve başka promosyon puanları dâhil olmak üzere diğer bonuslar için Bonus Puanları sadece bir oda için verilir.

Üyeler "Her Gün 2.000 Puan" kampanyası kapsamında bu kampanyadaki Ödül Konaklamaları için Bonus Puan kazanabilecekler mi?
Üyelerin Ödül Konaklaması süresince ödemiş olduğu ek ücretler bulunuyorsa, bu harcamaların "geçerli fatura ödemeleri" olarak kabul edilmeleri kaydıyla "Her Gün 2.000 Puan" promosyonu kapsamında Bonus Puan kazanılır. Bu durum Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites by Hilton otellerindeki konaklamalarda yapılan kişisel harcamalar için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için buradaki Puan Biriktirme başlığının 14. maddesine bakın.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara da kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşullarında aksi belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Bunlar dışında herhangi bir sorum olursa kiminle irtibat kurabilirim?
"Her Gün 2.000 Puan" promosyonu hakkında başka sorularınız da varsa lütfen 800-548-8690 numaralı hattan bize ulaşın. ABD ve Kanada dışındaysanız, lütfen + 800 44 45 86 67 numaralı telefonu arayın.