Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

2014-2015 "İkiye Katlayın" Hilton Honors kampanyası

Bu Hilton Hilton Honors kampanyasının adı nedir?
"İkiye Katlayın"

Kampanya nedir?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi içinde gerçekleştirecekleri ilk konaklamanın çıkış işlemleri öncesinde HHONORS.COM/DoubleUp/TR adresinden kayıt yaptırmalıdır. Üyeler, kampanyaya katılan otellerdeki ikinci konaklamalarını tamamladıklarında İki Kat Puan kazanmaya başlayacaklardır.

Kampanya Dönemi nedir?
1 Kasım ila 31 Ocak 2015 ("Kampanya Dönemi")

Uygun konaklama nedir?
Uygun konaklama, Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'nda Puan Biriktirme başlığı altında madde 3'te tanımlanmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen

İki Kat Puan ne anlama gelmektedir?
"İki Kat Puan", konaklama boyunca kazanılan Taban Puan kadar bonus kazanacağınız anlamına gelir. Taban Puanlar üzerinden kazanılan Bonus Puanlar sınıf değerlendirmesinde hesaba katılmaz. Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

Bu kampanyadan İki Kat ve/veya Üç Kat Puan kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda Double Dip® Kazanma Biçimi Seçeneğimi değiştirmeli miyim?
Hayır. Bununla birlikte, kampanya esnasında kazanabileceğiniz puan miktarını en yüksek seviyeye çıkarmak için en iyi tercih Hilton Honors Puanları ve Hilton Honors Puanları'nı seçmeniz olacaktır.

Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. Hilton Honors üyeleri, HHONORS.COM/DoubleUp/TR adresinden kampanyaya kaydolmalıdırlar.

Bu kampanyaya, kullanıcı adım ve parolam ile kaydolabilir miyim?
Evet. Tıpkı bir rezervasyon yaptırmak için hesabınızla oturum açarken yaptığınız gibi, oturum açarken Hilton Honors numaranız veya kullanıcı adınızı ve ardından PIN numaranızı veya parolanızı kullanabilirsiniz.

Hilton Honors üyesi değilim; bu kampanyaya katılabilir miyim?
Evet. Hilton Honors programına ücretsiz olarak katılabilir, kampanyaya kaydolabilir ve anında katılmaya uygun hale gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, HHONORS.COM/DoubleUp/TR adresini ziyaret edip Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda kampanyaya kaydolmak için gerekli adımları takip etmektir.

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
Herkesin en güncel Hüküm ve Koşullardan haberdar olması için bunları HHONORS.COM/DoubleUp/TR adresindeki web sitesinde yayınlıyoruz.

Kampanyaya hangi Hilton Honors markaları katılıyor?
Kampanyaya katılan tüm Hilton Honors markaları: Conrad Hotels & Resorts, Curio A Collection by Hilton, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton. Bununla birlikte, bazı oteller kampanyaya katılmamayı tercih etmişlerdir. HHONORS.COM/DoubleUp/TR adresini ziyaret ederek, kampanyaya katılmayan otellerin listesini görebilirsiniz.

Tüm fiyatlar bu kampanyaya dâhil mi?
Hayır. Buraya tıklayarak kampanyaya dâhil olmayan fiyat listesini görebilirsiniz.

Zaten rezervasyonum varsa bu kampanyaya uygun olur mu?
Evet, üye gerçekleştirdiği ilk konaklamanın çıkış işlemleri öncesinde kampanyaya kaydolduğu sürece Kampanya Dönemi içerisinde yapılan rezervasyon, kampanya için uygun konaklama olarak kabul edilecektir.

1 Kasım 2014'ten önce giriş yaptırır veya 31 Ocak 2015'ten sonra çıkış yaptırırsam, yine de bu konaklama için puan kazanır mıyım?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi içinde tamamladıkları tüm uygun konaklamalar için puan kazanacaklardır. İlk konaklama kampanya bonusuna eklenecek olup "İkiye Katlayın" Bonus Puanı için uygun değildir. İkinci konaklama kampanya bonusuna eklenecek olup "İkiye Katlayın" Bonus Puanı için uygundur.

Kampanya Dönemi dâhilinde, kampanyaya kaydolmadan ÖNCE gerçekleştirdiğim konaklamalar için İki Kat Puan kazanabilecek miyim?
Hayır. Sadece ilk uygun konaklamalarının çıkış işlemleri öncesinde kayıt olan üyeler Kampanya Dönemi dâhilinde ikinci uygun konaklamalarından itibaren İki Kat Puan kazanacaklardır.

İki Kat Puan konaklama süresince kazanılan tüm puanlara uygulanacak mı?
Teklif yalnızca üyenin Kampanya Dönemi dâhilinde kayıt olmasından sonraki ikinci konaklamalarından itibaren tamamlanan uygun konaklamalarda kazanılan Taban Puana uygulanmaktadır, Elite sınıf puanlar veya diğer Bonus Puanlar bu teklife dâhil değildir.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

Ailemle birlikte aynı anda iki odaya sahipsem, her ikisi için de ödeme yaparsam bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi?
Evet. İkinci konaklamadan itibaren kampanya dönemi dâhilinde, rezervasyonun yapıldığı Hilton Honors hesabına maksimum iki oda için puan verebilmekteyiz.
Odalar ilk konaklamadan kazanılan bonus için uygun olmayacaktır.
Odalar ilk ve ikinci konaklamadan kazanılan bonus için uygun olmayacaktır.
"Konaklama", müşteri çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapıp yapmamasına bağlı olmaksızın, aynı otelde arka arkaya kalınan toplam geceleme sayısı olarak tanımlanır.

Üyeler bu kampanyada Hediye Konaklamalar için İki Kat Puan kazanacaklar mı?
Üyeler, kayıt olduktan sonraki ikinci uygun konaklamalarından itibaren Hediye Konaklama süresince Hilton Honors portföyündeki programa katılan otellerdeki kişisel harcamaların geçerli fatura ödemeleri olarak kabul edilmeleri kaydıyla, bu tür harcamaları için İki Kat Puan kazanabileceklerdir. Bu, Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites by Hilton otellerindeki konaklamalarda yapılan ek harcamalar için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için buradaki Puan Biriktirme başlığının 14. maddesine bakın.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara da kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşullarında aksi belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Başka sorularım da varsa kiminle irtibat kurabilirim?

"İkiye Katlayın" kampanyası hakkında başka sorularınız da varsa lütfen çekinmeden bize ulaşın. 800-548-8690 numaralı hattan bize ulaşın. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki bölgelerde lütfen 00800 4488 20303 numaralı hattı arayın.