Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

Hilton Honors Daily Grand kampanyası 2013

2013 yılının ikinci çeyreğinde düzenlenecek olan Hilton HHonors™ kampanyasının adı nedir?
‘Daily Grand’

Kampanya nedir?
Kayıtlı HHonors üyeleri, kampanyaya katılan oteller ve resortlardaki Kampanya Dönemi esnasındaki konaklamalarının her hafta içi gecesi için 1.000 Bonus Puan ve konaklamalarının her hafta sonu gecesi için 2.000 Bonus Puan kazanacaklardır. Bu teklif kapsamında, hafta sonu gecesi, Perşembe, Cuma ya da Cumartesi olarak tanımlandığı Orta Doğu ve Afrika'daki oteller hariç olmak üzere, tüm bölgeler için Cuma, Cumartesi ya da Pazar olarak tanımlanır.

‘Daily Grand’ kampanyası için Kampanya Dönemi ne zamandır?
1 Nisan ile 30 Haziran 2013 tarihleri arası (‘Kampanya Dönemi’)

Uygun konaklama nedir?
Uygun konaklama, HHonors Hüküm ve Koşulları'nda Puan Biriktirme konusu 3. madde altında tanımlanmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

‘Hafta sonu gecesi’ nedir?
Bu teklif kapsamında, hafta sonu gecesi, Perşembe, Cuma ya da Cumartesi olarak tanımlandığı Orta Doğu ve Afrika'daki oteller hariç olmak üzere, tüm bölgeler için Cuma, Cumartesi ya da Pazar olarak tanımlanır.

Bu kampanyada HHonors üyeleri ne tür puanlar kazanacaklar?
HHonors üyeleri uygun konaklamalarının her hafta içi gecesi için 1.000 HHonors Bonus Puan ve her hafta sonu gecesi için 2.000 Bonus Puan kazanma fırsatına sahip olacaklardır. Standart HHonors programı Hüküm ve Koşulları geçerlidir. Kampanya Dönemi sırasında kazanılabilecek toplam Bonus Puan miktarında sınırlama yoktur.

Bir HHonors üyesi hem her hafta içi gecesi için 1.000 Bonus Puan hem de her hafta sonu gecesi için 2.000 Bonus Puan kazanabilir mi?
Evet. Konuklar, konaklamalarının her hafta içi gecesi için 1.000 Bonus Puan ve her hafta sonu gecesi için 2.000 Bonus Puan kazanacaklardır. 

Kazanılan Bonus Puan sayısında herhangi bir sınır var mı?
Hayır, Kampanya Dönemi süresince kazanılabilecek Bonus Puan sayısında herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

 Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. HHonors üyeleri öncelikle HHonors.com/DailyGrand adresinden kampanyaya kaydolmalıdırlar.

Bu kampanyaya, kullanıcı adım ve parolam ile kaydolabilir miyim?
Evet. Tıpkı bir rezervasyon yapmak için hesabınızda oturum açarken yaptığınız gibi, oturum açarken Hilton HHonors™ numaranız veya kullanıcı adınızı ve ardından PIN numaranızı veya parolanızı kullanabilirsiniz.

HHonors üyesi değilim; bu kampanyaya katılabilir miyim?
Evet. HHonors programına ücretsiz olarak katılabilir, kampanyaya kaydolabilir ve anında katılma şansını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, HHonors.com/DailyGrand adresini ziyaret edip HHonors programına katılmak ve aynı anda kampanyaya kaydolmak için gerekli adımları takip etmektir. 

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
Herkesin bilgi edinmesi için en güncel Hüküm ve Koşulları HHonors.com/DailyGrand adresindeki web sitesinde yayınlıyoruz. 

Kampanyaya hangi Hilton Worldwide markaları katılıyor?
Hilton HHonors programına katılan tüm Hilton Worldwide markaları ve otelleri aynı zamanda kampanyaya da katılmaktadırlar: Conrad Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton. 

Tüm fiyatlar bu kampanya için uygun mu
Hayır. Uygun olmayan fiyatların bir listesi burada görülebilir. 

Peki ya mevcut bir rezervasyonum varsa? Bu da kampanya için uygun mu?
Evet, konaklamanın çıkış işleminden önce kampanyaya kaydolduğunuz ve rezervasyonunuz uygun bir konaklama için olduğu sürece, rezervasyonun ne zaman yaptırıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi dahilindeki tüm geceler kampanya bonusu kazandıracaktır.

1 Nisan 2013'ten önce giriş yaptırır veya 30 Haziran 2013'ten sonra çıkış yaptırırsam, yine de bu konaklama için kredi kazanır mıyım?
Kayıtlı HHonors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi içinde tamamlanan uygun konaklama geceleri için bonus kazanırlar.

Ailemle birlikte aynı anda iki odada kalıyorsam ve her ikisini de ben ödüyorsam, bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi?
Hayır. Rezervasyonunuzdaki/Rezervasyonlarınızdaki oda sayısına bakılmaksızın Kampanya Dönemi içinde tamamlanan her hafta içi gecesi için en fazla 1.000 Bonus Puan ve her haftasonu gecesi için en fazla 2.000 Bonus Puan kazanacaksınız. 

Bonus Puanlar HHonors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların HHonors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen 6 ila 8 hafta bekleyin.

Ödül Konaklamaları bu kampanyaya eklenir mi?
Üyeler, bir Ödül Konaklaması esnasında Hilton Worldwide portföyündeki programa katılan otellerde, geçerli fatura ödemeleri olarak kabul edilmeleri kaydıyla, ek harcamaları için Bonus Puan kazanabilirler. Bu, Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites otellerindeki konaklamalarda yapılan kişisel harcamalar için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için, buraya tıklayarak HHonors Hüküm ve Koşulları'ndaki Puan Biriktirme başlığına bakın. 

Uygun bir konaklama için kazanabileceğim maksimum puan sayısı ne kadar?
Standart HHonors programı Hüküm ve Koşulları geçerlidir. Bununla birlikte, kampanya süresince uygun konaklamalar için kazanılabilecek herhangi bir maksimum Bonus Puan sayısı bulunmamaktadır.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşullarında farklı şekilde belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Başka sorularım için kiminle irtibat kurabilirim?
Daily Grand kampanyası hakkında başka sorularınız da varsa lütfen 1-800-HHONORS numaralı hattan bize ulaşın. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki bölgelerde lütfen 00800 4488 20303 numaralı hattı arayın.