Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

DOUBLE UP PROMOTION 2016 – FAQ

Bu Hilton Honors promosyonunun adı nedir?

“İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın”

Promosyon nedir?

Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi süresi içerisinde tamamladıkları her konaklama karşılığında İki Kat Hilton Honors Bonus Puan kazanacaktır. Bu teklif ile Kampanya Dönemi sırasında kazanılabilecek toplam Bonus Puanlarda sınırlama yoktur.

"İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın" Hilton Honors promosyonu için Kampanya Dönemi hangi tarihler arasındadır?

1 Eylül 2016 ila 31 Ocak 2017 tarihleri arasında ("Kampanya Dönemi")

Uygun konaklama nedir? 

Uygun konaklama, Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'nın Puan Biriktirme başlığı altındaki 3. maddede tanımlanmaktadır. 

İki Kat Puan ne anlama gelmektedir?

"İki Kat Puan", uygun bir konaklama boyunca kazanılan Taban Puan kadar bonus kazanacağınız anlamına gelir.

İki Kat Puanlar nasıl hesaplanacak?

İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın promosyonunda gece başına kazanacağınız Bonus Puanlar toplam konaklamanızın gece başına düşen ortalama fatura bedeline göre hesaplanmaktadır (Gece başına düşen fatura bedeli, Kampanya Dönemi boyunca gerçekleştirdiğiniz toplam konaklamalara ait net fatura bedelinin konaklanan toplam gece sayısına bölünmesi ile hesaplanmaktadır).

Örnek:

ABD Net Fatura Bedeli: 1.038,38$ x 1$ başına 10 puan = 10.383 TABAN Puanı

10.383 TABAN Puanı / 7* = 1.483 Gece Başına Düşen Ortalama Puan

*(7 sayısını Kampanya Dönemi kapsamında konaklanılan toplam gece sayısı ile değiştirin)  

BU ÖRNEK İÇİN İKİ KAT PUANIN HESAPLANMASI:

İki Kat Puan 1 x Ortalama TABAN. Böylece, 1 x 1.483 = 1.483

1.483 X 7 (konaklanan toplam gece sayısı) = 10.381 BONUS Puan

Bu promosyondan İki Kat Puan kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda MyWay™ Kazanım Şekli Seçeneğimi değiştirmeli miyim?

Hayır. Bununla birlikte, promosyon süresince kazanabileceğiniz puan miktarını en yüksek seviyeye çıkarmak için en doğru tercih, Hilton Honors Puanları ve Puanlar'ı seçmeniz olacaktır.

Bu promosyon için kayıt yaptırmalı mıyım?

Evet. Hilton Honors üyeleri, Hilton Honors.com/DoubleUp/tr adresinden promosyona kaydolmalıdırlar.

HHonors'a üye değilim; bu promosyona katılabilir miyim?

Evet. Hilton Honors programına ücretsiz olarak katılabilir, promosyona kayıt olabilir ve anında katılma hakkı kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Hilton Honors.com/DoubleUp/tr adresini ziyaret edip Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda promosyona kayıt olmak için gerekli adımları takip etmektir. 

Promosyonun Hüküm ve Koşulları nelerdir?

Herkesin en güncel Hüküm ve Koşullardan haberdar olması için bunları Hilton Honors.com/DoubleUp/tr adresindeki web sitesinde yayınlıyoruz.

Promosyona hangi Hilton Honors markaları katılıyor? 

Promosyona katılan tüm Hilton Honors markaları: Conrad Hotels & Resorts, Curio Collection, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton. 

Tüm fiyatlar bu promosyona dâhil mi?

Hayır. Geçerli olmayan fiyatların listesine Hilton Honors Hüküm ve Koşulları: Puan Biriktirme ile ilgili 3. maddeden ulaşabilirsiniz. 

Zaten rezervasyonum varsa bu promosyon için uygun sayılır mı?

Evet, üye konaklamanın çıkış işleminden önce kampanyaya kayıt olduğu takdirde ve rezervasyonunu uygun bir konaklama için olduğu sürece, rezervasyon kampanya için uygun olacaktır. Rezervasyonun ne zaman yapıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi kapsamındaki gecelerde kayıtlı olan tüm misafirlerimiz promosyon bonusundan yararlanacaklardır.

1 Eylül 2016'dan önce otele giriş yaparsam veya 31 Ocak 2017'den sonra otelden çıkış yaparsam, yine de bu konaklama için puan kazanır mıyım?

Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, sadece Kampanya Dönemi içinde tamamlanan uygun konaklamaları için puan kazanacaklardır.

Kampanya Dönemi dâhilinde, promosyona kayıt olmadan ÖNCE tamamladığım konaklamalar için "İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın" promosyonu ile Bonus Puan kazanabilecek miyim? 

Hayır. "İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın" promosyonu kapsamında yalnızca otelden çıkış yapmadan önce kampanyaya kaydolan üyeler, Kampanya Dönemi süresince gerçekleştirdikleri konaklamalardan Bonus Puan kazanacaklar.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?

Bonus Puanların Hilton Honors hesabınız içerisinde yer alması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

Ailemle birlikte aynı anda iki odaya sahipsem ve her ikisi için de ödeme yaparsam, bu odaların her ikisi de promosyon bonusuma eklenir mi? 

Evet. En fazla 2 oda için puan verebiliriz.

Üyeler “İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın” promosyonu kapsamında gerçekleştirdikleri Ödül Konaklamaları için İki Kat Puan kazanacaklar mı? 

Üyelerin Ödül Konaklaması süresince ödemiş olduğu ek ücretler bulunuyorsa, bu harcamaların "geçerli fatura ödemeleri" olarak kabul edilmeleri kaydıyla “İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın” promosyonu kapsamında Bonus Puan kazanılır.  Bu durum Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites by Hilton otellerindeki konaklamalarda ödenen ek ücretler için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için buradan Puan Biriktirme başlığının 14. maddesine bakın.

Bu promosyona kayıt olursam, başka promosyonlara da kayıt olabilir miyim?

Evet, başka promosyonların Hüküm ve Koşullarında aksi belirtilmedikçe, bir üye birden fazla promosyona kayıt olabilir.

Bunlar dışında herhangi bir sorum olursa kiminle irtibat kurabilirim? 

“İki Kat Puan ile Kazancınızı İkiye Katlayın” promosyonu hakkında başka sorularınız da varsa lütfen 800-548-8690 numaralı hattan bize ulaşın. ABD ve Kanada dışındaysanız, lütfen + 800 44 45 86 67 numaralı telefonu arayın.