Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

2016 Hilton Honors "Hilton Honors Kazancınızı İkiye Katlayın" kampanyası

Sıkça sorulan sorular

Hilton Hilton Honors’ın yeni kampanyasının adı nedir?
"Hilton Honors Kazancınızı İkiye Katlayın"

Kampanya nedir?
Hilton Honors üyeleri, kayıt yaptırarak Kampanya Dönemi boyunca tüm uygun konaklamalar için İki Kat Puan veya İki Kat Mil kazanabilecekler.

"Hilton Honors Kazancınızı İkiye Katlayın" için Kampanya Dönemi hangi tarihler arasındadır?
1 Ocak - 30 Nisan 2016 ("Kampanya Dönemi")

Uygun konaklama ne anlama gelmektedir?
Uygun konaklama, Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'nda Puan Biriktirme konusu 3. madde altında tanımlanmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın

İki Kat Puan ne anlama gelmektedir?
"İki Kat Puan", uygun konaklama sırasında kazanılan Taban Puana eşit miktarda bonus puan kazanılması anlamına gelir.

Bu kampanyadan İki Kat Puan kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda MyWay™ Kazanma Biçimi Seçeneğimi değiştirmeli miyim?
Hayır. Bununla birlikte, kampanya esnasında kazanabileceğiniz puan miktarını en yüksek seviyeye çıkarmak için en doğru tercih, Hilton Honors Puanlar ve Puanlar'ı seçmeniz olacaktır.

İki Kat Mil ne anlama gelmektedir?
"İki Kat Mil"; uygun konaklama sırasında kazanılan taban millere eşit miktarda bonus mil kazanılması anlamına gelir.

Ne kadar taban mil kazanabilirim?
Pek çok seyahat ortağı harcadıkları her bir uygun ABD doları için bir mil kazanır, bazı seyahat ortakları ise harcadıkları her bir uygun ABD doları için farklı miktarlarda mil kazanmaktadır. Daha detaylı bilgi için seyahat ortağı'na bakınız. Home2 Suites by Hilton™ otelinde konaklama başına en fazla 100 mil ile sınırlıdır.

Bu kampanyadan İki Kat Mil kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda MyWay™ Kazanma Biçimi Seçeneğimi değiştirmeli miyim?
Evet. Mil kazanmak için profilinizi Puanlar ve Miller olarak değiştirmelisiniz. Ayrıca Hilton Honors profilinizde tercih edilen bir havayolu seçilmiş olmalıdır. İki Kat Mil sadece kampanyaya katılan havayollarında kullanılabilir. Kampanyaya katılan havayolları listesi için buraya tıklayın.

Bu kampanyadan İki Kat Mil kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda MyWay™ Kazanma Biçimi Seçeneğimi nasıl değiştirebilirim?
MyWay™ Kazanma Biçimi Seçeneğini değiştirmek için:

  1. Hilton Honors hesabınıza giriş yapın
  2. Profilim seçeneğinin altındaki menüden "Tercihler"e tıklayın
  3. Tercihler ekranında MyWay™ Kazanma Biçiminin "Puanlar ve Miller" olduğundan emin olun
  4. "Puanlar ve Miller" olarak görünmüyorsa seçiminizi güncellemeniz gerekmektedir. Lütfen "Kazanma Biçimini Değiştir" seçeneğine tıklayın
  5. "Puanlar ve Miller"i seçin
  6. Güncellenmiş Kazanma biçiminin Tercihler ekranında görünmesi biraz zaman alabilir
  7. Gerekli bilgileri tamamladıktan sonra Double Dip® seyahat ortağı ekleyin
  8. "Tercih Edilmiş" olarak seçilen ortağınızla İki Kat Puan kazanacaksınız
  9. "Tercihleri Kaydet"e tıklayın

MyWay™ Kazanma Biçimim Puanlar ve Miller olmasa bile İki Kat Mil seçmem durumunda Hilton Honors Kazancınızı İkiye Katlayın kampanyasından yararlanabilir miyim?
Hayır. MyWay™ Kazanma Biçiminiz Puanlar ve Miller olarak seçilmemişse, Hilton Honors Kazancınızı İkiye Katlayın kampanyasından bonus kazanamazsınız.

En fazla ne kadar puan kazanabilirim?
Standart Hilton Honors programı Hüküm ve Koşulları geçerlidir.

Hilton Honors üyeleri kampanyaya nasıl kaydolabilir?
Hilton Honors üyeleri, www.HHonors.com/ikikat adresinden kayıt sayfamıza ulaşabilmektedir.

Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. Hilton Honors üyeleri, www.HHonors.com/ikikat adresinden kampanyaya kaydolmalıdırlar.

Bu kampanyaya, kullanıcı adım ve parolam ile kaydolabilir miyim?
Evet. Tıpkı bir rezervasyon yapmak için hesabınızda oturum açarken yaptığınız gibi, oturum açarken Hilton Honors numaranız veya kullanıcı adınızı ve ardından veya parolanızı kullanabilirsiniz.

Hilton Honors üyesi değilim; bu kampanyaya katılabilir miyim?
Evet. Hilton Honors programına ücretsiz olarak katılabilir, kampanyaya kaydolabilir ve anında katılma şansını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, www.HHonors.com/ikikat adresini ziyaret edip Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda kampanyaya kaydolmak için gerekli adımları takip etmektir.
Kaydolduktan sonra Hilton Honors hesabınıza girin ve sağ taraftaki "Tercihler" seçeneğine tıklayın. Kampanya seçiminizle eşleştirmek için MyWay™ Kazanma Biçiminizi güncelleyin.
İki Kat Puan'ı seçtiyseniz Puanlar ve Puanları seçin
İki Kat Mil'i seçtiyseniz Puanlar ve Miller'i seçin ve tercih ettiğiniz seyahat ortağınızın bilgilerini girin (bu kampanyalarda İki Kat Puan kazanabilmek için bu adımı tamamlamanız gerektiğini lütfen unutmayın).

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
Tüm Hüküm ve Koşullar www.HHonors.com/ikikat adresinde yer almaktadır.

Kampanyaya hangi Hilton markaları katılıyor?
Kampanyaya tüm Hilton markaları katılıyor Canopy by Hilton, Conrad Hotels & Resorts, Curio Collection, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites, Hampton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Hilton Hotels & Resorts, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Waldorf Astoria Hotels & Resorts.

Tüm fiyatlar bu kampanya için uygun mu?
Hayır. Uygun olmayan ücretlerin bir listesi Hilton Honors Hüküm ve Koşulları altında bulunmaktadır: Puan Biriktirme madde 3'te bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen.

Peki ya mevcut bir rezervasyonum varsa? Bu da kampanya için uygun mu?
Evet, üyemiz konaklamasıyla ilgili çıkış işleminden önce kampanyaya kaydolmuş olduğu müddetçe ve rezervasyonu uygun bir konaklama için olduğu sürece, rezervasyonun ne zaman yaptırıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi dahilindeki tüm geceler kampanya bonusu kazandıracaktır. Uygun konaklamalar hakkında daha fazla bilgi için lütfen.

1 Ocak 2016'dan önce giriş yaptırır veya 30 Nisan 2016'dan sonra çıkış yaptırırsam, yine de bu konaklama için kredi kazanır mıyım?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, yalnızca Kampanya Dönemi içinde tamamlanan uygun konaklama geceleri için bonus kazanırlar.

Kampanyada yanlış teklif için kaydoldum, bunu değiştirebilir miyim?
Hayır. Ne yazık ki, sistemimizin işlevselliği sebebiyle, kaydolma anındaki seçiminiz değiştirilemez. Müşteri Hizmeti merkezimiz tarafından yapılan tüm değişiklikler, tekrar orijinal seçiminize çevrilebilir. Seçiminizi lütfen dikkatlice yapın.

Kampanya Dönemi dahilinde, kampanyaya kaydolmadan ÖNCE tamamladığım konaklamalar için İki Kat Puan ya da İki Kat Mil kazanabilecek miyim?
Hayır. Yalnızca çıkış yaptırma anında kayıt yaptıran üyeler, Kampanya Dönemi dahilindeki uygun konaklamalar için İki Kat Puan ya da İki Kat Mil kazanacaklardır.

Ailemle birlikte aynı anda iki odada kalıyorsak ve her ikisini de ben ödüyorsam, bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi?
Evet. En fazla 2 oda için kredi verebiliriz.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen 6 ila 8 hafta bekleyin.

Ödül Konaklamaları bu kampanyaya eklenir mi?
"İki Kat Puan"ı seçen üyeler, bir Ödül Konaklaması esnasında Hilton portföyündeki programa katılan otellerdeki kişisel harcamalarının geçerli fatura ödemeleri olarak kabul edilmesi kaydıyla, bu tür harcamalar için İki Kat Puan (mil değil) kazanabilirler. Bu, Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites otellerindeki konaklamalarda yapılan kişisel harcamalar için geçerli değildir. Tam bir açıklama için, buraya tıklayarak Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'ndaki Puan Biriktirme başlığına bakın.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşulları’nda farklı şekilde belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Başka sorularım için kiminle irtibat kurabilirim?

Hilton Honors Kazancınızı İkiye Katlayın kampanyası hakkında başka sorularınız da varsa lütfen 800-548-8690 numaralı hattan bize ulaşın. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki bölgelerde lütfen 00800 4488 20303 numaralı hattı arayın.