Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

2015 "Seyahatinizi Üçe Katlayın" Hilton Honors kampanyası

Bu Hilton Honors kampanyasının adı nedir?
"Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın"

Kampanyası nedir?
Hilton Honors üyeleri; Kampanya Dönemi boyunca gerçekleştirilen Pazartesiden Perşembeye kadar olan uygun konaklamalarında gece başına düşen ortalama fatura bedeli için iki kat puan ve Cuma, Cumartesi ve Pazar gecelerinde gerçekleştirdikleri uygun konaklamalarında gece başına düşen ortalama fatura bedeli için üç kat puan kazanacaklardır.

"Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın" kampanyası için Kampanya Dönemi ne zamandır?
1 Eylül ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında ("Kampanya Dönemi")

Uygun konaklama nedir?
Uygun konaklama, Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'nda Puan Biriktirme başlığı altında madde 3'te tanımlanmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

İki Kat ve Üç Kat Puan ne anlama geliyor?

Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın kampanyası için "İki Kat Puan", Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri şartlara uygun konaklamalar için gece başına düşen ortalama fatura bedeli üzerinden kazanılan Taban Puan kadar bonus kazanacağınız anlamına geliyor. “Üç Kat Puan”; Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri şartlara uygun konaklamalar için gece başına düşen ortalama fatura bedeli üzerinden kazanılan Taban Puanın iki katı kadar Bonus Puan kazanılması anlamına geliyor. Taban Puanlar üzerinden kazanılan Bonus Puanlar sınıf değerlendirmesinde hesaba katılmaz. Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

İki Kat ve Üç Kat puanlar nasıl hesaplanacak?
Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın kampanyasında gece başına kazanacağınız Bonus Puanlar toplam konaklamanızın gece başına düşen ortalama fatura bedeline göre hesaplanmaktadır (Gece başına düşen fatura bedeli, gerçekleştirdiğiniz toplam konaklamalara ait net fatura bedelinin konaklanan toplam gece sayısına bölünmesi ile hesaplanmaktadır). Konaklamanız sırasında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri için Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın kampanyası kapsamında "İki Kat Puan" verilecektir. Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri için Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın kampanyası kapsamında "Üç Kat Puan" verilecektir.
Örnek:
ABD Net Fatura Bedeli: 1.038,38$ x 1$ başına 10 puan = 10.383 TABAN Puan
10.383 TABAN Puan / Kampanya Dönemi kapsamında konaklanan toplam gece sayısı = 1.483 Gece Başına Düşen Ortalama Puan

BU ÖRNEK İÇİN ÜÇ KAT PUANIN HESAPLANMASI:
· Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri (3 gece) için Üç Kat Puan kazanılacaktır
· Üç Kat Puan 2 x Ortalama TABAN Puan. Ayrıca, 2 x 1.483 = 2.966
· 2.966 (üç kat puan değeri) x 3 (üç kat puan için uygun olan toplam gece sayısı) = 8.898

BU ÖRNEK İÇİN İKİ KAT PUANIN HESAPLANMASI:
· Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri (4 gece) için İki Kat Puan kazanılacaktır
· İki Kat Puan 1 x Ortalama TABAN Puan. Ayrıca, 1 x 1.483 = 1.483
· 1.483 X 4 (iki kat puan için uygun olan toplam gece sayısı) = 5.932

BU ÖRNEK İÇİN KAZANILAN TOPLAM BONUS PUANININ HESAPLANMASI:
8.898 (toplam üç kat puan) + 5.932 (toplam iki kat puan) = 14.830 Bonus Puanı

Bu kampanyadan İki Kat ve/veya Üç Kat Puan kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda Double Dip® Kazanma Biçimi Seçeneğimi değiştirmeli miyim?
Hayır. Bununla birlikte, kampanya esnasında kazanabileceğiniz puan miktarını en yüksek seviyeye çıkarmak için en iyi tercih Hilton Honors Puanları ve Hilton Honors Puanları'nı seçmeniz olacaktır.

Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. Hilton Honors üyeleri, Hilton Honors.com/Triple adresinden kampanyaya kaydolmalıdırlar.

Hilton Honors üyesi değilim; bu kampanyaya katılabilir miyim?
Evet. Hilton Honors programına ücretsiz olarak katılabilir, kampanyaya kaydolabilir ve anında katılmaya uygun hale gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Hilton Honors.com/Triple adresini ziyaret edip Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda kampanyaya kaydolmak için gerekli adımları takip etmektir.

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
En güncel Hüküm ve Koşulları Hilton Honors.com/Triple adresindeki web sitesinde yayınlıyoruz.

Kampanyaya hangi Hilton Honors markaları katılıyor?
Kampanyaya katılan tüm Hilton Honors markaları: Conrad Hotels & Resorts, Curio Collection, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton.

Tüm fiyatlar bu kampanyaya dâhil mi?
Hayır. Uygun olmayan fiyatların bir listesini Hilton Honors Hüküm ve Koşullar kısmında bulabilirsiniz: Puan Biriktirme madde 3'te bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Zaten rezervasyonum varsa bu kampanyaya uygun olur mu?
Evet, üye otelden çıkış yapmadan önce kampanyaya kaydolduğu sürece rezervasyon kampanya için uygun bir hale gelecektir. Rezervasyonun ne zaman yapıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi kapsamındaki gecelerde kayıtlı olan tüm misafirlerimiz kampanya bonusundan yararlanacaklardır.

1 Eylül 2015'ten önce otele giriş yaparsam veya 31 Aralık 2015'ten sonra otelden çıkış yaparsam, yine de bu konaklama için puan kazanır mıyım?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, sadece Kampanya Dönemi içinde gerçekleştirilen uygun konaklamaları için puan kazanacaklardır.

Kampanya Dönemi dâhilinde, kampanyaya kaydolmadan ÖNCE gerçekleştirdiğim konaklamalar için İki Kat Puan ya da Üç Kat Puan kazanabilecek miyim?
Hayır. Yalnızca çıkış yapmadan önce kayıt olan üyeler Kampanya Dönemi kapsamındaki geceler için İki ve/veya Üç Kat Puan kazanacaklardır.

İki ve Üç Kat Puanlar konaklama süresince kazanılan tüm puanlara uygulanacak mı?
Teklif yalnızca Kampanya Dönemi kapsamındaki gecelerde kazanılan Taban Puana uygulanmaktadır, Elite sınıf puanlar veya diğer Bonus Puanlar bu teklife dâhil değildir.

Bir Hilton Honors üyesi konaklamasında hem İki Kat Bonus Puanı hem de Üç Kat Bonus Puanı kazanabilir mi?
Evet. Hilton Honors üyelerine Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri için İki Kat Puan verilecektir. Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri için Üç Kat Puan verilecektir. Bir üye, Kampanya Dönemi kapsamındaki şartlara uygun konaklamasında her gece için ya İki Kat ya da Üç Kat Puan kazanacaktır. Ancak, üye Kampanya Dönemi esnasında aynı gece için hem İki Kat hem de Üç Kat Puan kazanmayacaktır.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

Ailemle birlikte aynı anda iki odaya sahipsem, her ikisi için de ödeme yaparsam bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi?
Evet. En fazla 2 oda için puan verebiliriz.

Üyeler bu kampanyada Ödül Konaklamaları için İki Kat ve/veya Üç Kat Puan kazanacaklar mı?
Üyeler, bir Ödül Konaklaması esnasında Hilton Honors portföyündeki programa katılan otellerde, geçerli fatura ödemeleri olarak kabul edilmeleri kaydıyla, ek harcamaları için İki Kat ve/veya Üç Kat Puan kazanabileceklerdir. Bu, Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites by Hilton otellerindeki konaklamalarda yapılan ek harcamalar için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için buradaki Puan Biriktirme başlığının 14. maddesine bakın.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara da kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşullarında aksi belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Başka sorularım da varsa kiminle irtibat kurabilirim?
Tatil Keyfinizi Üçe Katlayın kampanyası hakkında başka sorularınız da varsa lütfen çekinmeden bize ulaşın. Telefon numaramız: 800-548-8690. ABD ve Kanada dışındaysanız, lütfen + 800 44 45 86 67 numaralı telefonu arayın.