Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

Unlimited Bonus - FAQ

Bu Hilton Honors kampanyasının adı nedir?
“Sınırsız Bonus”

Kampanya nedir?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi süresi içerisinde tamamladıkları her konaklama karşılığında İki Kat Hilton Honors Bonus Puan kazanacaktır. Bu teklif ile Kampanya Dönemi sırasında kazanılabilecek toplam Bonus Puanlarda sınırlama yoktur.

Sınırsız Bonus' Hilton Honors kampanyası için Kampanya Dönemi hangi tarihler arasındadır?
1 Mayıs - 31 Ağustos 2016 ('Kampanya Dönemi')

Geçerli konaklama nedir? 
Geçerli konaklama, Hilton Honors Hüküm ve Koşulları'nın Puan Biriktirme başlığı altındaki 3. maddede tanımlanmaktadır. 

İki Kat Puan ne anlama gelmektedir?
"İki Kat Puan", bir geçerli konaklama boyunca kazanılan Taban Puan kadar bonus kazanacağınız anlamına gelir.

İki Kat puanlar nasıl hesaplanacak?
Sınırsız Bonus kampanyasında gece başına kazanacağınız Bonus Puanlar toplam konaklamanızın gece başına düşen ortalama fatura bedeline göre hesaplanmaktadır (Gece başına düşen fatura bedeli, gerçekleştirdiğiniz toplam konaklamalara ait net fatura bedelinin konaklanan toplam gece sayısına bölünmesi ile hesaplanmaktadır).

Örnek:
ABD Net Fatura Bedeli: 1.038,38$ x 1$ başına 10 puan = 10.383 TABAN Puan 10.383 TABAN Puan / 7* = 1.483 Gece Başına Düşen Ortalama Puan *(7'yi Kampanya Dönemi içerisinde konaklanan toplam gece sayısı ile değiştirin)

BU ÖRNEK İÇİN İKİ KAT PUANIN HESAPLANMASI:
İki Kat Puan 1 x Ortalama TABAN. Böylece; 1 x 1.483 = 1.483 1.483 x 7 (konaklanan toplam gece sayısı) = 10.381 BONUS Puan

Bu kampanyadan İki Kat Puan kazanabilmek için Hilton Honors hesabımda MyWay™ Kazanma Biçimi Seçeneğimi değiştirmeli miyim?
Hayır. Bununla birlikte, kampanya esnasında kazanabileceğiniz puan miktarını en yüksek seviyeye çıkarmak için en doğru tercih, Hilton Honors Puanları ve Puanlar'ı seçmeniz olacaktır.

Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. Hilton Honors üyeleri, Hilton Honors.com/UnlimitedBonus adresinden kampanyaya kaydolmalıdırlar.

Hilton Honors üyesi değilim; bu kampanyaya katılabilir miyim?
Evet. Hilton Honors programına ücretsiz olarak katılabilir, kampanyaya kaydolabilir ve anında katılma hakkı kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Hilton Honors.com/UnlimitedBonus adresini ziyaret ederek Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda kampanyaya kaydolmak için gerekli adımları takip etmektir. 

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
Herkesin en güncel Hüküm ve Koşullardan haberdar olması için bunları Hilton Honors.com/UnlimitedBonus adresindeki web sitesinde yayınlıyoruz.

Kampanyaya hangi Hilton Honors markaları katılıyor? 
Kampanyaya katılan tüm Hilton Honors markaları: Conrad Hotels & Resorts, Curio Collection, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton. 

Tüm fiyatlar bu kampanyaya dâhil mi?
Hayır. Geçerli olmayan fiyatların listesine Hilton Honors Hüküm ve Koşulları: Puan Biriktirme ile ilgili 3. maddeden ulaşabilirsiniz. 

Zaten rezervasyonum varsa bu kampanya için geçerli sayılır mı?
Evet, konaklamanın çıkış işleminden önce kampanyaya kaydolduğunuz takdirde ve rezervasyonunuz geçerli bir konaklama için olduğu sürece, rezervasyon kampanya için geçerli olacaktır. Rezervasyonun ne zaman yapıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi kapsamındaki gecelerde kayıtlı olan tüm misafirlerimiz kampanya bonusundan yararlanacaklardır.

1 Mayıs 2016'dan önce giriş yapar veya 31 Ağustos 2016'dan sonra çıkış yaparsam, yine de bu konaklama için bonus kazanır mıyım? 
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, sadece Kampanya Dönemi içinde gerçekleştirilen uygun konaklamaları için puan kazanacaklardır.

Kampanya Dönemi dâhilinde, kampanyaya kaydolmadan ÖNCE tamamladığım konaklamalar için "Sınırsız Bonus" kampanyası ile Bonus Puan kazanabilecek miyim? 
Hayır. "Sınırsız Bonus" kampanyası kapsamında yalnızca otelden çıkış yapmadan önce kampanyaya kaydolan üyeler, Kampanya Dönemi süresince konakladıkları gecelerden Bonus Puan kazanacaklardır.

Bir Hilton Honors üyesi konaklaması içerisinde hem hafta içi geceler için 1.000 Bonus Puan hem de hafta sonu geceler için 2.000 Bonus Puan kazanabilir mi?
Evet.  Hilton Honors üyelerine Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri için 1.000 Bonus Puan verilecektir.  Cuma, Cumartesi ve Pazar geceleri için 2.000 Bonus Puan verilecektir.  Bir üye, Kampanya Dönemi boyunca gerçekleştireceği konaklamalardan, haftanın gününe bağlı olarak, 1.000 veya 2.000 Bonus Puan kazanacaktır.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen altı ila sekiz hafta bekleyin.

Ailemle birlikte aynı anda iki odaya sahipsem ve her ikisi için de ödeme yaparsam, bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi? 
Evet. En fazla 2 oda için puan verebiliriz.

Üyeler "Sınırsız Bonus" kampanyası kapsamında gerçekleştirdikleri Ödül Konaklamaları için İki Kat Puan kazanacaklar mı? 
Üyeler Ödül Konaklaması süresince kişisel harcama yapmışlar ise bu harcamaların geçerli fatura ödemeleri olarak işlenmiş olmaları kaydıyla "Sınırsız Bonus" kampanyası kapsamında Bonus Puan kazanılır.  Bu durum Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites by Hilton otellerindeki konaklamalarda yapılan kişisel harcamalar için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için buradan Puan Biriktirme başlığının 14. maddesine bakın.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara da kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşullarında aksi belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Bunlar dışında herhangi bir sorum olursa kiminle irtibat kurabilirim? 
"Sınırsız Bonus" kampanyası hakkında başka sorularınız da varsa lütfen 800-548-8690 numaralı telefondan bize ulaşın. ABD ve Kanada dışındaysanız, lütfen + 800 44 45 86 67 numaralı telefonu arayın.