Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

Hilton Honors Kazanım Şekli Seçeneklerinde Yapılacak Güncelleme

6 Ocak 2014 tarihinden itibaren Hilton Honors'ta iki Kazanım Şekli Seçeneği bulunacak: Puanlar ve Puanlar veya Points & Miles™. Bu tarihte, Puan ve Sabit Mil seçeneği son bulacaktır.

S: Bu değişiklik ne zaman uygulamaya konacak?

C: Hilton Honors 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren artık Puan ve Sabit Mil kazanım şeklini sunmayacak. Hilton Honors iki Kazanım Şekli Seçeneği sunacak: Puanlar ve Puanlar (Hilton Honors Taban Puanları + Hilton Honors Bonus Puanları) ve Points & Miles (Hilton Honors Taban Puanları + Değişken Havayolu/Demiryolu Milleri).

S: Halihazırda Puanlar ve Sabit Miller seçeneğine kayıtlı üyelere ne olacak?

C: 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren, daha öncesinde Puanlar ve Sabit Miller seçeneğine kayıtlı olan üyeler otomatik olarak, konaklamalarında harcadıkları her uygun ABD Doları esas alınarak havayolu milleri kazanacaklar. Bu artık Hilton Honors müşteri profilinde Points & Miles şeklinde gösterilecek ve üyenin başka herhangi bir şey yapması gerekmeyecek.

S: Değişiklikler uygulamaya konmadan önce Puanlar ve Sabit Miller seçeneğiyle rezervasyon yaptırdığım gelecekteki konaklamalarıma ne olacak?

C: Giriş tarihi 6 Ocak 2014'ten önce olan tüm konaklamalar için, Puanlar ve Sabit Miller seçeneğine kayıtlı üyeler konaklamalarının tümü için Puanlar ve Sabit Miller kazanmaya devam edecekler. Giriş tarihi 6 Ocak 2014'ten sonra olan konaklamalar için, Points & Miles seçeneğine kayıtlı üyeler otomatik olarak, çoğu konaklamalar için değişken miller veya harcanan her uygun ABD doları başına 10 Hilton Honors Taban Puanı artı 1 mil kazanacaklar.* Havayolu ortakları ve kazanabileceğiniz millerin eksiksiz bir listesi için bizi bu adresten ziyaret edin.

S: Kazanım Şeklimin ne olduğunu nasıl öğrenebilir ve bunu nasıl değiştirebilirim?

C: Hilton Honors.com adresinden Hilton Honors hesabınızda oturum açın. Hesap Özeti sayfanızda, sol kenardaki "Profilim" seçeneği altında bulunan "Tercihler" seçeneğine tıklayın. Tercihler sayfasına ulaştığınızda "MyWay Kazanım Şekli Tercihleri" bağlantısına tıklayın; burada geçerli Kazanım Şekliniz gösterilecektir. Kazanım Şeklinizi değiştirmek için "Kazanım Şeklini Değiştirme" bağlantısına tıklayın.


*Kazanma oranları havayoluna göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın. Hilton Honors® üyeliği, Points & Miles™ kazanma ve Puanların kullanılması Hilton Honors Hüküm ve Koşullarına tabidir.