Skip reservation widget

Find a Hotel

Where are you going?

 
 

*Price Match Guarantee
Rooms Adults (18+) Children
Room 2:
Room 3:
Room 4:
Room 5:
Room 6:
Room 7:
Room 8:
Room 9:

| More Options Less Options
Special Rates

* ID required at check-in

Close
Find it 
Close Form

Contact us

Call 1-800-4HONORS (+1-800-446-6677) 24 hours a day, 7 days for hotel reservations or any questions you may have. For international telephone numbers, click 'Get Support' below.

Get Support

2014 "Haftasonu Ödülleri" için Sıkça Sorulan SorularHilton Honors kampanyasının adı nedir?
"Haftasonu Ödülleri"

Kampanya nedir?
Üyeler, kampanyaya katılan oteller ve resortlarda Kampanya Dönemi boyunca yaptıkları konaklamalar için gecelik 1.000 Bonus Puan kazanacaklardır. Ayrıca üyeler, arka arkaya 2 gecelik haftasonu konaklamaları için ek 5.000 Bonus Puan kazanacaklardır. Üyeler bu iki teklif arasında seçim yapmak zorunda değildirler. Bunun yerine, uygun her haftasonu konaklaması için 5.000 puan kazanacaklardır. Haftasonu, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar şeklinde tanımlanır. Kampanya Dönemi boyunca kazanılabilecek bonus puan miktarına yönelik hiçbir kısıtlama yoktur. Bununla birlikte üyeler, konaklama sürelerindeki her haftasonu için yalnızca bir kez 5.000 bonus puan kazanabilirler.

"Haftasonu Ödülleri" kampanyası için Kampanya Dönemi ne zamandır?
1 Şubat - 30 Nisan 2014 ("Kampanya Dönemi")

Uygun konaklama nedir?
Uygun konaklama, Hilton Honors Hüküm ve Koşullarında Puan Biriktirme konusu 3. madde altında tanımlanmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın http://hilton.com.tr/hhonors/term.html.

"Haftasonu konaklaması" nedir?
Bu teklif ile ilgili olarak, bir "haftasonu konaklaması" Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini içeren arka arkaya en az 2 gecelik konaklama şeklinde tanımlanır.

Bu kampanyada Hilton Honors üyelerine ne tür puanlar verilecek?
Hilton Honors üyeleri Hilton Honors Bonus Puan kazanma şansına sahip olacaklardır. Standart Hilton Honors programı Hüküm ve Koşulları geçerlidir. Kampanya Dönemi sırasında kazanılabilecek toplam Bonus Puan miktarında sınırlama yoktur.

Bir Hilton Honors üyesi hem gecelik 1.000 Bonus Puan hem de arka arkaya 2 gecelik haftasonu konaklamaları için 5.000 Bonus Puan kazanabilir mi?
Evet. Konuklar, konaklamalarının her gecesi için 1.000 Bonus Puan ve arka arkaya 2 gecelik haftasonu konaklamaları için ek 5.000 Bonus Puan kazanacaklardır.

Örneğin: Çarşamba günü giriş ve Pazar günü çıkış yapılacak bir konaklama.

  • Çarşamba = 1.000 Bonus Puan
  • Perşembe = 1.000 Bonus Puan
  • Cuma = 1.000 Bonus Puan
  • Cumartesi = 1.000 Bonus Puan
  • Arka arkaya 2 gecelik haftasonu konaklaması [Perşembe + Cuma] VEYA [Cuma + Cumartesi] = 5.000 Bonus Puan (haftasonu başına yalnızca bir kez 5.000 bonus puan)
  • Bu konaklama için bu kampanyadan toplam 9.000 Bonus Puan

Bir Hilton Honors üyesi 2 haftasonunu kapsayan bir konaklama yaparsa, iki kez mi 5.000 bonus puan kazanacak?
Evet, arka arkaya 2 gecelik konaklamayı içeren her bir uygun haftasonu için 5.000 Bonus Puan kazanacaklardır. Haftasonu, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar şeklinde tanımlanır.

Bir Hilton Honors üyesi kampanyaya katılan bir otelde aynı haftasonu dahilinde iki ayrı haftasonu konaklaması yaparsa, iki kez mi 5.000 bonus puan kazanacak?
Hayır, aynı haftasonu dahilinde çıkış ve giriş yaptırıp yaptırmamalarına bakılmaksızın her bir haftasonu için yalnızca bir kez 5.000 Bonus Puan kazanacaklardır. Bununla birlikte üye yine de her bir gece için 1.000 Bonus Puan kazanacaktır.

Bu kampanyada kazanılabilecek toplam Bonus Puan miktarında bir sınırlama var mı?
Hayır, Kampanya Dönemi boyunca kazanılabilecek bonus puan miktarına yönelik hiçbir sınırlama yoktur. Bununla birlikte, konaklamanızın her haftasonu başına yalnızca bir kez 5.000 bonus puan kazanabilirsiniz.

Hilton Honors üyeleri kampanyaya nasıl kaydolabilir?
Hilton Honors üyeleri HHonors.com/OdulluHaftasonu üzerinden kayıt sayfamıza erişebilirler.

Bu kampanya için kayıt yaptırmalı mıyım?
Evet. Hilton Honors üyeleri HHonors.com/OdulluHaftasonu adresinden kampanyaya kayıt yaptırmalıdırlar.

Bu kampanyaya, kullanıcı adım ve parolam ile kaydolabilir miyim?
Evet. Tıpkı bir rezervasyon yapmak için hesabınızda oturum açarken yaptığınız gibi, oturum açarken Hilton Honors numaranız veya kullanıcı adınızı ve ardından PIN numaranızı veya parolanızı kullanabilirsiniz.

Hilton Honors üyesi değilim; bu kampanyaya katılabilir miyim?
Evet. Hilton Honors programına katılabilir, kampanyaya kaydolabilir ve anında katılma şansını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, HHonors.com/OdulluHaftasonu adresini ziyaret edip Hilton Honors programına katılmak ve aynı anda kampanyaya kaydolmak için gerekli adımları takip etmektir.

Kampanyanın Hüküm ve Koşulları nelerdir?
Eksiksiz Hüküm ve Koşullar HHonors.com/OdulluHaftasonu adresinde bulunabilir.

Kampanyaya hangi Hilton markaları katılıyor?
Kampanyaya tüm Hilton markaları katılıyor: Conrad Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Embassy Suites, DoubleTree by Hilton, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites ve Hampton. Bununla birlikte, bazı oteller kampanyaya katılmamaktadırlar. HHonors.com/OdulluHaftasonu adresini ziyaret ederek, kampanyaya katılmayan otellerin listesini görebilirsiniz.

Tüm fiyatlar bu kampanya için uygun mu?
Hayır. Uygun olmayan ücretlerin bir listesi Hilton Honors Hüküm ve Koşulları: Puan Biriktirme madde 3'te bulunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın http://hilton.com.tr/hhonors/term.html.

Peki ya mevcut bir rezervasyonum varsa? Bu da kampanya için uygun mu?
Evet, üyenin konaklamanın çıkış işleminden önce kampanyaya kaydolması ve rezervasyonu uygun bir konaklama için olduğu sürece, rezervasyonun ne zaman yaptırıldığına bakılmaksızın, Kampanya Dönemi dahilindeki tüm geceler kampanya bonusu kazandıracaktır.

1 Şubat 2014'ten önce giriş yaptırır veya 30 Nisan 2014'ten sonra çıkış yaptırırsam, yine de bu konaklama için kredi kazanır mıyım?
Kayıtlı Hilton Honors üyeleri, Kampanya Dönemi başlamadan önce giriş yapılmasına veya Kampanya Dönemi bittikten sonra çıkış yapılmasına bakılmaksızın, yalnızca Kampanya Dönemi içinde tamamlanan uygun konaklama geceleri için bonus kazanırlar.

Ailemle birlikte aynı anda iki odada kalıyorsak ve her ikisini de ben ödüyorsam, bu odaların her ikisi de kampanya bonusuma eklenir mi?
Hayır. Rezervasyonunuzdaki/Rezervasyonlarınızdaki oda sayısına bakılmaksızın Kampanya Dönemi içinde tamamlanan her gece için en fazla 1.000 Bonus Puan ve arka arkaya 2 gecelik her haftasonu konaklaması için en fazla 5.000 Bonus Puan kazanacaksınız.

Bonus Puanlar Hilton Honors hesabıma ne zaman yansıyacak?
Bonus Puanların Hilton Honors hesabınıza yansıması için konaklamanız bittikten sonra lütfen 6 ila 8 hafta bekleyin.

Ödül Konaklamaları bu kampanyaya eklenir mi?
Üyeler, bir Ödül Konaklaması esnasında Hilton portföyündeki katılımcı otellerde, geçerli fatura ödemeleri olarak kabul edilmeleri kaydıyla, ek harcamaları için Bonus Puan kazanabilirler. Bu, Hampton, Home2 Suites veya Homewood Suites otellerindeki konaklamalarda yapılan ek harcamalar için geçerli değildir. Kapsamlı bir açıklama için Hilton Honors Hüküm ve Koşullarındaki Puan Biriktirme bölümüne bakın veya buraya tıklayın.

Uygun bir konaklama için kazanabileceğim maksimum puan miktarı nedir?
Standart Hilton Honors programı Hüküm ve Koşulları geçerlidir. Bununla birlikte, kampanya süresince uygun konaklamalar için kazanılabilecek herhangi bir maksimum Bonus Puan sayısı bulunmamaktadır.

Bu kampanyaya kaydolursam, başka kampanyalara kaydolabilir miyim?
Evet, başka kampanyaların Hüküm ve Koşullarında farklı şekilde belirtilmedikçe, bir üye birden fazla kampanyaya kaydolabilir.

Başka sorularım için kiminle irtibat kurabilirim?
Haftasonu Ödülleri kampanyası hakkında başka sorularınız da varsa lütfen 1-800-HHONORS numaralı hattan bize ulaşın. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki bölgelerde lütfen 00800 4488 20303 numaralı hattı arayın.